Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіVolvo обрала нове ім’я для XC90 наступної генерації

Volvo обрала нове ім’я для XC90 наступної генерації

Для Volvo XC90 наступної генерації обрали нову назву. Це підтвердив генеральний директор компанії Хакан Самуельсон. То як буде називатися флагманський кросовер Volvo?

Шведська марка подала патент на товарний знак Embla – вочевидь, саме так і назвуть XC90 нової генерації. Слово запозичили зі скандинавської міфології – так звали першу жінку на землі. Зміна індексів повноцінними назвами торкнеться й інших моделей Volvo, але першою справжнє ім’я приміряє саме наступник XC90, і це буде електричний кросовер, який відкриє нову еру для шведської марки.

Про майбутнє Volvo Embla відомо, що він буде побудований на платформі SPA2, отримає три ряди сидінь і дизайн в стилі концепт-кара Recharge (на фото). Автомобілю пророкують просунутий комплекс автономного водіння з лідаром, вбудованим в дах. Автопілот розроблений спільними зусиллями Luminar, Zenseact та Nvidia й відповідає третьому рівню автономності за шкалою SAE.

За неофіційними даними, Volvo Embla буде технічно уніфікований з Polestar 3, прем’єру якого анонсували ще влітку цього року. Пізніше, восени, з’явилася інформація, що Polestar 3 буде позиціюватися як більш спортивний кросовер: він отримає дві версії, з одним та двома моторами, і, на відміну від XC90, буде розрахований тільки на п’ять пасажирів.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.