Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЄвропейський авторинок вперше за рік показав зростання

Європейський авторинок вперше за рік показав зростання

Європейський ринок нових автомобілів продемонстрував зростання після тривалого скорочення. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Європейську асоціацію автовиробників (ACEA).

У серпні продажі машин у ЄС, а також у Великій Британії та країнах Європейської асоціації вільної торгівлі (EFTA) збільшилися на 3,4 відсотка порівняно з тим самим місяцем 2021 року. За серпень європейці встигли купити 748 961 автомобіль. Якщо розглядати Євросоюз окремо, то зростання помітніше: у серпні автовиробникам вдалося реалізувати 650 305 машин, що на 4,4 відсотка більше, ніж у серпні-2021. Такий результат ринок демонструє після 13 місяців скорочення.

Попит на нові автомобілі після тривалої кризи зріс на всіх основних ринках Євросоюзу. Так, у Німеччині за місяць продали на 3% більше нових машин, у Франції – на 3,8 відсотка, в Іспанії – на 9,1 відсотка, а в Італії – на 9,9 відсотка. Проте загалом 2022 рік поки залишається невдалим для авторинку ЄС. З січня до травня попит на нові машини в країнах Євросоюзу впав на 11,9 відсотка – до 5,9 мільйона реалізованих одиниць.

Найбільше падіння спостерігається в Італії. Там продажі скоротилися на 18,4 відсотка, у Франції – на 13,8 відсотка, у Німеччині – на 9,8 відсотка, в Іспанії – на 9,4 відсотка.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img