Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЗ заводу Ford за тиждень вкрали автомобілі на мільйони доларів

З заводу Ford за тиждень вкрали автомобілі на мільйони доларів

З заводу компанії Ford у Дірборні, штат Мічиган, всього за тиждень вкрали кілька пікапів F-150 Raptor вартістю близько мільйона доларів, а за кілька днів – ще шість спорткарів Ford Mustang.

Поки що вдалося знайти лише 13 «Рапторів» і всі вони зазнали суттєвих пошкоджень. При цьому затримати поки що вдалося лише одного грабіжника, хоча їх було щонайменше п’ять-десять людей. Попри те, що розслідування проводять у відкритому форматі, поліція не розкриває жодних даних про те, як просуваються пошуки інших підозрюваних. Причому затримати викрадача вдалося не завдяки майстерності поліціянтів, а скоріше завдяки дурості самого злочинця – він не розрахував кількість бензину у викраденому «Мустангу» й потрапив до рук поліціянтів через те, що в нього закінчилося пальне.

Ймовірно, злочинці змогли знайти пролом у системі безпеки американського виробника, оскільки мало того, що автомобілі вдалося провезти повз охорону, але це ще й не перший подібний інцидент. Трохи більше ніж пів року тому злочинці викрали ще одну партію «Мустангів». За даними поліції, лише за першу половину поточного року у Ford викрали 15 спорткарів. Попереднє пограбування сталося у середині грудня 2021 року на заводі у Детройті. З невідомої причини жодних записів на камерах відеоспостереження не збереглося, через що поліція не мала жодних підозрюваних.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img