Байден назвав китайські автомобілі загрозою нацбезпеці США

Президент США Джо Байден доручив розпочати розслідування стосовно автомобілів з Китаю через те що вони можуть створювати загрозу національній безпеці.

«Китайські автомобілі регулярно використовують свої камери та датчики для збирання докладної інформації про інфраструктуру США», – заявили в Білому домі. Також зазначається, що деякі сторонні особи можуть отримати доступ до керування китайськими автомобілями, придбаними в США, та вивести їх з ладу.

Байден зазначив, що Китай прагне затопити американський ринок своїми автомобілями, що створює загрозу нацбезпеці США. «Я не дозволю цьому статися – не за моєї каденції», – заявив президент.

За розслідування візьметься Міністерство торгівлі США. Яких заходів буде вжито, ще неясно, але вони стануть частиною масштабних зусиль, спрямованих на скорочення імпорту китайських автомобілів.

Наприкінці минулого року оточення Байдена вже почало готувати нові мита проти автомобілів з Китаю, включно зі скасуванням федеральної пільги на електромобілі в розмірі 7500 доларів. Навали «китайців» побоюються не лише США – Франція, наприклад, ще восени скасувала знижки на китайські електромобілі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.