В Україні налагодили виробництво позашляховиків для ЗСУ

Компанія CoolOn з Кривого Рогу розробляє першу українську електровантажівку, проте під час війни змінила пріоритети. Тепер вона випускає багі для ЗСУ. Про це розповів у Facebook засновник і директор компанії Віталій Бризгалов.

Перший прототип багі CoolOn CTRL розробили у квітні, і завдяки простоті конструкції вдалося досить швидко налагодити його виробництво малими партіями. Захисники України отримали вже 19 таких позашляховиків і замовили ще 23 машини.

Хоча CoolOn спеціалізується на електромобілях, багі вирішили робити бензиновим — на агрегатах старих ВАЗ. Завдяки цьому автомобілі невибагливі та легко ремонтуються в польових умовах, а ще дешеві у виробництві — собівартість одного такого автомобіля становить лише 80 000 – 90 000 гривень. Тобто CoolOn CTRL у рази доступніший за імпортні аналоги.

Позашляховик отримав посилену підвіску та має гарну прохідність. На ньому монтують кулемети, гранатомети та ПТРК. Військовослужбовці також беруть участь у процесі вдосконалення CoolOn CTRL і подають свої пропозиції доопрацювань.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОФокус