Майже 3 млн грн на зимову форму для ЗСУ: власник «БРСМ-Нафта» Андрій Біба подвоїв пожертвування

Завдяки лояльним клієнтам мережі, які на підтримку української армії донатили відсоток своєї знижки на пальне, вдалося зібрати 1,5 млн грн, а днями Андрій Біба, власник ТМ “БРСМ-Нафта”, подвоїв зібрану суму вдвічі. Сьогодні сума БФ «БРСМ» більше 3 000 000 грн.  Про допомогу паливного бізнесу Україні під час війни в інтерв’ю delo.ua розповів Олександр Мельничук, топ-менеджер БРСМ.

На початку жовтня мережа «БРСМ-Нафта» отримала сотні звернень від військових щодо надання якісного зимового спорядження, передусім спецформи. Саме тоді, за ініціативи власника ТМ “БРСМ-Нафта” – Андрія Біби, було створено благодійний фонд “БРСМ”. Сьогодні за кошти благодійного фонду «Благо БРСМ» закупили для захисників уже 252 комплекти зимової форми на суму понад 900 тис. грн. Ціль – зібрати 4,5 млн грн, тому приєднатися до збору можуть усі клієнти мережі, власники карток лояльності та користувачі мобільного додатку BRSM PLUS. Клієнти можуть самостійно вказати відсоток своєї знижки на пальне, який перераховуватиметься до фонду, а далі – на потреби армії.

«Ми почуваємося безпечно в тилу, доки наші захисники та захисниці щоденно стримують ворога на передовій. Проте вони потребують нашої регулярної та прогнозованої підтримки. Усі зусилля БРСМ спрямовуємо на забезпечення воїнів якісним зимовим одягом. Вони у жахливих умовах перебувають, форма дуже швидко зношується. Один комплект працює тиждень-два. Бо дощі, сніг, мряка, бруд під ногами. Там нема де її випрати, висушити», — каже Олександр Мельничук.

Крім цього, з перших днів повномасштабної війни компанія безкоштовно заправляє автомобілі ЗСУ, тероборони та критичних служб. На ці цілі витрачено понад 28 млн. грн. БРСМ також передала ЗСУ три тягачі DAF та три автоцистерни. Один такий же тягач та цистерну отримав підрозділ ВМСУ.

Компанія допомагає не лише військовим. «Пункти незламності» облаштовано на 119 АЗК. Близько 85% заправок мережі обладнано дизель-генераторами. Незабаром у кожному АЗК буде встановлено старлінк.

«Люди можуть спокійно приїжджати, заряджати ноутбуки, смартфони та інші гаджети. Є навіть досвід, коли люди приїжджають до нас і в туалетах сушать волосся, охоче проводять час на АЗК, бо там завжди є світло, можна працювати, перекусити, випити гарячі напої. Ми робимо все можливе для життєзабезпечення українських міст та комфорту їх мешканців. У складних умовах. І щоб не відбувалося, продовжимо це робити», – сказав топ-менеджер БРСМ.

Олександр Мельничук
Олександр Мельничук

Олександр Мельничук повідомив, що втрати внаслідок війни компанія оцінює у 188 000 000 грн. Шість АЗК повністю зруйновано, ще п’ять перебувають у тимчасово окупованих Мелітополі, Бердянську, Василівці. Шестеро співробітників загинули, захищаючи Україну. На сьогоднішній день із 5154 співробітників — 289 воюють у лавах ЗСУ, тероборони та інших підрозділів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.