Попри війну в Україну привезли суперкар Ferrari за 300 тисяч доларів

В Одесі з’явився суперкар Ferrari F8 Tributo. Наразі це єдиний примірник цієї моделі в Україні й коштує він щонайменше 300 000 доларів США.

Суперкар Ferrari F8 Tributo приїхав в Україну вже під час війни. Кілька місяців тому його помітили на одному зі СТО в Одесі, потім автомобіль засвітився на сервісній станції вже у Києві. Швидше за все, його придбали вживаним і, можливо, навіть після ДТП. Тепер купе Ferrari F8 Tributo отримало спеціальні іменні номери, а на боковинах з’явилася графіка.

Ferrari F8 Tributo є наступником суперкара 488 GTB. Автомобіль оснащений 3,9-літровим V8 твін-турбо потужністю 720 к.с. та 7-ступеневою роботизованою трансмісією з двома зчепленнями. Автомобіль здатний розігнатися до 100 км/год за 2,9 секунди, а до 200 км/год – за 7,8 секунди. Максимальна швидкість становить 340 км/год.

Серед особливостей Ferrari F8 Tributo – електронний диференціал та карбоново-керамічні гальма. Крім того, автомобіль отримав систему Side Slip angle Control system, яка дозволяє навіть недосвідченому водієві демонструвати керований занос. А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Ferrari у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОТопЖыр