Audi e-tron та e-tron Sportback оновилися та змінили назву

Відбулася прем’єра оновлених Audi e-tron та e-tron Sportback, які з рестайлінгом отримали не тільки низку покращень, але й новий індекс Q8.

Решітка радіатора відтепер має великий пористий візерунок з прорізами у верхній частині, змінився й малюнок головної оптики. З появою нових аеродинамічних елементів коефіцієнт опору повітря у Q8 e-tron знизився з 0,28 до 0,27, а у Q8 e-tron Sportback – з 0,26 до 0, 24. На кормі з’явився суцільний задній ліхтар.

Для версії Q8 50 e-tron (340 к.с., 481 км на одному заряді) передбачена батарея ємністю 95 кВт-год, а для Q8 55 e-tron (408 к.с., 582 км) та SQ8 e-tron (503 к.с., 494 км) – 111 кВт-год. Топовим модифікаціям дісталася нова система заряджання, яка підтримує потужність до 170 кВт замість колишніх 150 кВт. SQ8 ще й найшвидший кросовер у сімействі: його максимальна швидкість становить 210 км/год. У всіх інших обмежувач спрацьовує на 200 км/год.

Модернізація торкнулася електромотора, який встановлюється на задній осі – збільшилася кількість котушок і покращилася тяга. Крім цього, в оновлених кросоверів відкалібровані налаштування стабілізувальних систем та рульового управління, а список обладнання поповнився системою дистанційного паркування. Для Audi e-tron та e-tron Sportback заявлені пневматична підвіска з можливістю варіювати кліренс у діапазоні 76 мм та мультимедійний комплекс з двома екранами діагоналлю 10,1 та 8,6 дюйма.

Що ж до нового індексу Q8, що вказує на флагманський статус e-tron та e-tron Sportback, то раніше передбачалося, що електрокросовери перейменують лише після зміни покоління, запланованого на 2026 рік. Але німці вирішили не відкладати цю маркетингову справу до нових віників. А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.