Cadillac Escalade отримав 1000-сильну версію

Навесні 2022 року Cadillac представив перший в історії сімейства «заряджених» моделей Cadillac V позашляховик Escalade. Автомобіль отримав потужний двигун, якого цілком достатньо для більшості покупців, але якщо комусь потужності заводського варіанта раптом не вистачить, американське тюнінг-ательє Hennessey підготувало свій варіант позашляховика з пакетом H1000.

Повнорозмірний позашляховик важить 2820 кілограмів, але на цю масу у заводського Escalade-V припадає 682 к.с. та 885 Нм крутного моменту. Автомобіль оснащений 6,2-літровим бензиновим V8 з наддувом, має повнопривідну трансмісію та 10-ступеневу автоматичну коробку передач.

Підлеглі Джона Хеннессі серйозно попрацювали над двигуном, оснастивши його новою головкою блоку циліндрів, новим розподільним валом, посиленими клапанами та клапанними пружинами, більш продуктивними паливними форсунками, покращеною системою охолодження, новою впускною системою та новим вихлопом. Віддача двигуна зросла до 1020 к.с. та 1196 Нм, але жодних інших змін у модель не вносилося – ходова частина та гальма залишаються стандартними.

Вартість Cadillac Escalade-V H1000 не називають, але тираж позашляховика обмежувати не планують, тому ціна модернізації має бути відносно демократичною порівняно з лімітованими проєктами компанії з Техасу. А ви, до речі, просто зараз маєте можливість придбати брендовану атрибутику Cadillac у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.