Chevrolet показав новий бюджетний кросовер

Компанія Chevrolet почне продавати у США копію китайського кросовера. Під ім’ям Trax запропонують клон паркетника Seeker, розробленого підрозділом SAIC-GM. Стартова ціна – 21 495 доларів.

«Перший» Chevrolet Trax був клоном Opel Mokka, але в другому поколінні у моделі інша концепція. Кросовер став на 28 см довшим, майже на 3 см збільшено дорожній просвіт, але шасі спростилося і повний привід новинці не дістався. Ставку зробили на дизайн – Trax не виглядає «бюджетником».

Американський Trax відрізняється від китайського Seeker штрихами. Видозмінені бампери, інша гамма фарб і гамма колісних дисків, змінилися обладнання та налаштування. У США у базового кросовера штамповані колеса, аналогові прилади та 8-дюймовий екран медіасистеми, тоді як у Китаї в базі легкосплавні диски та інформаційно-розважальний комплекс з парою 10,25-дюймових екранів.

Ще один приклад спрощення американської версії щодо китайської – двигун. Якщо в Китаї ставку роблять на 1,5-літрову «турбочетвірку» (157 к.с., 240 Нм) у зв’язці з варіатором, то в США всім Chevrolet Trax дісталося поєднання «турботрійки» 1.2 (139 к.с., 219 Нм) і старого 6-ступеневого «автомата». Втім, у порівнянні з попередником новий кросовер все одно став динамічнішим та економнішим.

Цікава деталь – кросовер китайського походження продаватимуть у США, але збиратимуть його у Південній Кореї. Зате він стане найдоступнішою моделлю General Motors на континенті. А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Chevrolet у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.