Чим Chevrolet Corvette краще за Ferrari та McLaren

Компанія Chevrolet розкрила переваги Corvette Z06 перед суперкарами Ferrari F8 Tributo, McLaren 720S, Audi R8 та Porsche 911 GT3, підготувавши «методичку» для продавців американського родстера.

У General Motors змоделювали ситуацію, в якій потенційний покупець розпитує співробітника дилерського центру про можливості Corvette Z06, порівнюючи новинку з іншими суперкарами. З якоїсь причини обрано набагато дорожчі моделі: Audi R8 коштує від 149 тисяч доларів, Porsche 911 GT3 – від 170 тисяч доларів, а Ferrari та McLaren не купити без 300 тисяч доларів, тоді як базовий Corvette Z06 коштуватиме «всього» 105 тисяч доларів. Проте відповідати на провокаційні питання GM радить, не згадуючи про «доступність» Chevrolet Corvette Z06.

У випадку з Ferrari слід згадати, що італійський суперкар може страждати від турболага, тоді як «найпотужніший у світі атмосферний V8» позбавлений цього недоліку. Перевага Corvette перед McLaren 720S – посилене зчеплення і більш досконала система змащення 8-ступеневого преселективного «робота». З Audi R8 та Porsche 911 GT3 ситуація простіше – тут продавцю Corvette пропонують нагадати про динамічні характеристики новинки. Чомусь безальтернативний «робот» теж називають перевагою, хоча покупці 911 GT3 з «механікою» напевно вважають інакше.

Буклет General Motors досить суперечливий, але дозволяє зробити висновки про справжні амбіції Chevrolet. Цікаво, що навчальні матеріали випустили попри ажіотажний попит на модель – черга на Corvette Z06 розтягнулася на три роки, і потенційні покупці точно знають, чому американський родстер кращий за аналоги з Італії, Великобританії або Німеччини.

До речі, ви можете купити у нашій крамниці чашку з логотипом будь-якого зі згаданих автовиробників.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.