Honda покаже на CES клиноподібний електромобіль

Компанія Honda анонсувала новий електричний концепт. Його покажуть на виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі. Причому, шоу-кар матиме клиноподібний кузов у стилі водневого Kiwami 20-річної давності.

Жодної інформації про майбутній концепт немає. Все стане відомо лише 6 січня наступного року, коли автомобіль офіційно покажуть відвідувачам виставки CES.

Нагадаємо, що декілька перспективних електричних транспортних засобів Honda представила у жовтні на Japan Mobility Show 2023. Світову прем’єру відсвяткували складний електричний мопед Pocket Concept та хетчбек Sustaina-C, у конструкції яких використані деталі з акрилової смоли. Також у Японії дебютував прототип Specialty Sports Concept та двомісний CI-MEV з «кооперативним інтелектом» та системами автономного управління.

У глобальних планах Honda – представити 30 електричних моделей на початок наступного десятиліття та довести їх світовий продаж до двох мільйонів одиниць щорічно. У США до 2040-го марка повністю відмовиться від паливних машин і продаватиме лише електромобілі та автомобілі на водні. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Honda у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.