Hyundai оновив седан Elantra

Компанія Hyundai поновила модель Elantra. Седану підретушували зовнішність, а в салоні використали більше екологічних матеріалів.

Hyundai Elantra у своєму нинішньому вигляді продається з 2020 року, а тепер настав час для планового оновлення. З рестайлінгом седан став виглядати агресивніше завдяки появі імітованих повітрозабірників з боків переднього бампера та розділеної надвоє радіаторної решітки – тепер через неї проходить планка у кольорі кузова. Загалом в екстер’єрі побільшало чорного глянсового декору, хоча хром місцями все ж таки залишився.

Нововведення в салоні – нова сіро-зелена оббивка сидінь із дружніх екології матеріалів.

Про зміни у моторній гамі інформації немає. Нинішня Elantra в залежності від ринку комплектується бензиновими атмосферними моторами об’ємом 1,5, 1,6 та 2,0 літра, а також «турбочетвірками» на 1,4 та 1,6 літра. Присутній в лінійці й гібридний варіант з установкою на базі двигуна 1.6. Що ж до «зарядженої» версії з приставкою N, то вона має під капотом 280-сильний дволітровий турбодвигун.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.