Kia розкрила характеристики оновленого Sorento для Європи

Компанія Kia розкрила характеристики версій кросовера Sorento для європейського ринку. Покупці зможуть обирати між турбодизелем та двома гібридами.

Гібрид, що заряджається, отримає акумулятор на 13,8 кВт-год, а витрата електроенергії в змішаному циклі складе 16,1 кВт-год на 100 кілометрів. Неважко підрахувати, що запас ходу на електротязі становитиме близько 86 кілометрів. У звичайного гібрида аналогічна силова установка на основі «турбочетвірки» 1.6, але батарея менша (на 1,49 кВт-год), тому автономність без активації ДВЗ є суто символічною.

У бензоелектричних Kia Sorento після рестайлінгу залишиться 6-ступеневий «автомат» з вбудованим електродвигуном.

У дизельних кросоверів збережеться зв’язка турбомотора 2.2 (194 к.с., 441 Нм) та 8-ступеневого преселективного «робота». У Європі оновлені Sorento з двигуном на «важкому» паливі з’являться в січні, а гібриди почнуть продавати до кінця першого кварталу. Ймовірно, відсутність оновлень гібрида пов’язана з думкою, що технологія PHEV є безперспективною.

Ціни поки не оголошені, але звичайний «дореформений» Kia Sorento коштує в Німеччині від 50,9 тисячі євро, за гібрид типу HEV доведеться викласти 62 тисячі євро, за PHEV-гібрид – 64,6 тисячі євро. «Позашляхової» версії X-Pro в Європі не буде.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.