Maserati показала на відео зимові випробування кросовера Grecale

Кросовер Maserati Grecale вийшов на зимові випробування. Як полігон італійці обрали перевірений варіант – замерзле озеро неподалік шведського міста Ар’єплуг поряд з Полярним колом. Тут інженери мають перевірити здатність позашляховика протистояти екстремально низьким температурам, а також відкалібрувати роботу мехатроніки в різних їздових режимах.

Названий на честь середземноморського вітру, Grecale використовуватиме задньопривідну платформу Giorgio від Alfa Romeo Giulia та Stelvio. Гамма двигунів офіційно поки не підтверджена. За чутками, до неї увійдуть агрегати Alfa Romeo, хоча для версії Trofeo, конкурента Porsche Macan GTS, компанія підготувала 6-циліндровий Nettuno. Втім, раніше італійці запевняли, що турбомотор з форкамерною системою запалення залишиться прерогативою MC20, тому альтернативою можуть запропонувати, скажімо, V6 2.9 від Stelvio Quadrifoglio.

Збиратимуть кросовери на заводі в італійському Кассіно, де випускають Stelvio та Giulia. Сума інвестицій у підприємство склала 800 мільйонів євро. Показати Maserati Grecale мали ще в листопаді 2021 року, але завадив дефіцит електронних компонентів. Презентацію перенесли на весну 2022-го з формулюванням «брак напівпровідників не дозволяє досягти обсягів виробництва, які могли б задовольнити очікуваний рівень попиту».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.