Mercedes-Benz показав салон нового E-Class

Компанія Mercedes-Benz показала інтер’єр нового E-Class. Для бізнес-родини вибрано незвичайну архітектуру передньої панелі. Салон нового Mercedes-Benz E-Class практично позбавлений «фізичних» клавіш: навіть «гарячі» кнопки під центральним екраном та інтерфейс мультируля сенсорні.

Чим E-Class з очікуваною назвою W214 точно здивує, то це онлайн-сервісами. Зверху на панелі передбачена селфі/відеокамера, через яку зручно вести конференції через Zoom. Скористатися опцією можна лише тоді, коли автомобіль припаркований. Натомість функція Active Ambient Lighting працює навіть на ходу: контурне підсвічування змінює колір та інтенсивність залежно від ритму пісні.

Ще одна цікавинка – стеження за поглядом водія: зображення на екранах налаштовується так, щоб за кермом неможливо було відвернутися на розваги, які використовує пасажир. Нарешті, водій та пасажир можуть грати в Angry Birds, користуватися веббраузером, дивитися потокові відео та новини, а у списку базового програмного забезпечення є соцмережа TikTok.

Прем’єра нового Mercedes-Benz E-Class має відбутися навесні. На американський ринок седан вийде до кінця року, а в другому півріччі в Європі можуть з’явитися седан і універсал. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Mercedes-Benz у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.