Розкрито інтер’єр нового Mercedes-Benz E-Class

Інтер’єр нового Mercedes-Benz E-Class розкрили до прем’єри. Шпигунам вдалося сфотографувати передню панель з парою дисплеїв інформаційно-розважального комплексу. Оформлення дуже незвичайне.

E-Class не копіює S-Class з його портретним тачскрином і не намагається наслідувати EQS з «гіперекраном». Ставка тут зроблена на закріплений на панелі майже квадратний планшет, а цифрова панель приладів трапецієподібна.

Новий Mercedes-Benz E-Class у кузові W214/S214 має бути найконсервативнішим у сімействі: кермо практично не зміниться, пізнавані підрульові перемикачі та кнопка старт-стоп. Схоже, дизайнери намагатимуться зробити мінімалістичними повітроводи, як на електромобілях EQE, а фізичні кнопки будуть розташовані під тачскрином.

Шпигунські фотографії прототипів E-Class серії 214 підтверджують правдивість фотографії передньої панелі. Формфактор седана не зміниться, а ключовою відмінністю від поточної моделі можуть бути «потаємні» дверні ручки. Ззаду залишаться складові ліхтарі, які з’явилися на E- Class після рестайлінгу два роки тому.

Моторну гаму переглянуть: двигунів V8 більше чекати не варто, європейські версії виявляться помірними або плагін-гібридами, а основна маса седанів і універсалів буде покладатися на «турбочетвірки» об’ємом 2,0 літра.

Прем’єру Mercedes-Benz E-Class W214 чекають у першому кварталі наступного року, а продажі на ключових ринках можуть розпочатися ближче до літа. Купе та кабріолету в сімействі більше не буде. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Mercedes-Benz у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.