Стало відомо, хто розроблятиме автомобілі відродженої марки Scout

Розробку двох електричних моделей, що з’являться на ринку під брендом Scout, концерн Volkswagen доручив австрійській компанії Magna Steyr.

International Harvester Scout випускала позашляховики та пікапи у 60-80-ті роки минулого століття. У 2021 році Volkswagen придбав компанію Navistar, а разом з нею отримав права на товарний знак Scout. У 2022 році німецький концерн оголосив про намір відродити Scout, однак у сучасному прочитанні «Скаути» стануть електричними, а головним ринком для них будуть США.

Електромобілі показали на кількох затемнених тизерах, заявили, що вони будуть побудовані на новій архітектурі, а також пообіцяли зібрати перші прототипи у 2024 році. Після цього про проєкт не згадували до сьогодні.

За поки офіційно непідтвердженою інформацією, Volkswagen віддає розробку моделей Scout на аутсорс австрійському виробнику та інжиніринговій компанії Magna Steyr, за що та отримає 450 мільйонів євро.

Поки відомо, що виробляти електричні пікапи та позашляховики планується на новому заводі, розташованому в штаті Південна Кароліна, — його будівництво почалося в березні 2023 року. Старт серійного виробництва запланований на кінець 2026 року. Раніше повідомлялося, що штат підприємства налічуватиме чотири тисячі осіб, а виробнича потужність заводу становитиме 200 тисяч автомобілів на рік. Очікуваний обсяг інвестицій — близько двох мільярдів доларів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.