Tesla запропонувала для Cybertruck заводські «тріщини» на склі

Наприкінці 2023 року на заводі Tesla в Остіні відбулася довгоочікувана презентація серійного варіанта електричного пікапа Cybertruck. Разом зі статичним показом американський автовиробник анонсував і низку заводських опцій, серед яких виявились досить незвичайні аксесуари.

Кузов електричного пікапа повністю виконаний з нержавіючої сталі, яка підтвердила свою стійкість до обстрілу з легкої стрілецької зброї, але при цьому всі моделі будуть одного кольору, оскільки Tesla не фарбує свої Cybertruck.

Проте клієнтам запропонують захисну заводську плівку – за 6500 доларів на заводі пікап покриють білою або чорною поліуретановою плівкою. За 5000 доларів можна отримати прозору плівку. Якщо для когось це занадто дорого, то за 55 доларів можна придбати наклейку на заднє бічне скло, яка імітує тріщини.

Таким дивним чином Tesla вирішила обіграти конфуз 2019 року, коли під час першого показу Cybertruck дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен розбив заднє скло, намагаючись довести його стійкість до ударів. На склі з’явилися тріщини, але це не засмутило компанію і вона продемонструвала самоіронію, запропонувавши такий декор як заводську опцію.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.