У Нідерландах побудували Jeep Wrangler потужністю 840 «конячок»

Тюнінг-ательє Sam’s Garage представило хардкорний Jeep Wrangler потужністю 840 к.с. Розробка отримала назву Zandvoort Edition на честь однойменного автодрома у Північній Голландії.

В Європі 8-циліндрові Jeep Wrangler Rubicon 392 офіційно не продаються, адже ставка зроблена на гібридні позашляховики з системою 4xe. Тому для проєкту доводиться привозити машини зі США та не звичайні, а обладнані компресорним 6,4-літровим двигуном потужністю 840 к.с.

Відмовлятися від підвіски з нерозрізними мостами в Нідерландах не стануть, проте на зміну позашляховим шинам з зовнішнім діаметром 33 дюйми прийшли низькопрофільні 22-дюймові колеса з шосейними шинами. Судячи з фотографій, замінені дискові гальма і вихлопна система, а на зміну фірмовій решітці радіатора з сімома ламелями прийшла сітка.

Відомо, що замовники зможуть на свій смак перешити салон і навіть замінити передні крісла на спортивні «ковші». Ціну і динамічні характеристики Jeep Wrangler Zandvoort Edition повідомлять пізніше, але з урахуванням масштабу доробок всюдихід виявиться набагато дорожчим за звичайний Wrangler 4xe, який коштує в Нідерландах від 91 тисячі євро. А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Jeep у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.