У Peugeot 308 з’явилася електрична версія

Peugeot 308 змінив покоління півтора року тому, проте до сьогоднішнього дня сімейство було представлене лише бензиновими, дизельними та гібридними варіантами. Тепер до них приєдналася повністю електрична версія.

Peugeot e-308 побудований на платформі EMP2, яку адаптували для електромобілів. Для новинки заявлено один електромотор потужністю 156 к.с. (115 кВт), а весь крутний момент у 280 Нм доступний вже з перших секунд розгону. Мотор живить нікель-марганець-кобальтова батарея ємністю 54 кВт-год, одного заряду якої вистачає на 400 кілометрів за циклом WLTP. Максимальна потужність зарядки – 100 кВт, вона дозволить поповнити запас енергії з 20 до 80 відсотків менш ніж за 25 хвилин.

Що до дизайну екстер’єру та інтер’єру, то Peugeot e-308 повністю повторює гібридну модифікацію аж до решітки радіатора – непотрібного елемента для електромобіля. Батарейний 308-й запропонують у двох топових комплектаціях, Allure та GT, а до списку оснащення увійдуть матричні фари, 18-дюймові диски, віртуальна панель приладів та додаткова сенсорна панель i-Toggles. Також електричний 308 отримає систему вибору режимів руху – Eco, Normal, Sport та Brake (для максимальної рекуперації).

Старт продажу Peugeot e-308 запланований на 2023 рік, а ціни оголосять ближче до запуску. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Peugeot у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.