У Туреччині з’явиться ще один автомобільний бренд

У Туреччині з’явиться новий автомобільний бренд. Марку назвали Amperino, а її первістка, маленький тримісний електромобіль, отримав ім’я C-100 на честь століття Турецької Республіки.

Amperino C-100 створив підприємець з Бурси, який працював над цим проєктом багато років. Габарити у C-100 скромні: у довжину він досягає 3,16 метра, що менше, ніж чотиримісний Smart, а завширшки та у висоту — по 1,5 метра.

У салоні електромобіля лише три місця. Спереду облаштовано подобу кокпіту з кермом по центру та єдиним сидінням для водія, а два пасажирські місця розташовані ззаду з боків. Тобто, завдяки відсутності четвертого сидіння, пасажири зможуть спокійно витягнути ноги. Об’єм багажника складає 370 літрів.

Про «техніку» компактного електромобіля поки що відомо мало. Заявлений запас ходу – 180 кілометрів, але об’єм батареї невідомий. Також немає інформації про потужність двигуна, але обіцяно максимальну швидкість 90 км/год. Також важливо, що C-100 належить до класу L7 (важкі квадріцикли). Це означає, що ним зможуть керувати 16-річні підлітки за наявності мотоциклетних прав.

Дрібносерійне виробництво Amperino C-100 налагодять вже наступного року, але випустять лише 10 екземплярів. Повноцінне виробництво планується розпочати 2025-го.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.