Volkswagen оновив кросовер Touareg

Компанія Volkswagen представила оновлений кросовер Touareg. Рестайлінг однієї з найпопулярніших моделей німецької марки вийшов масштабним.

Зовні оновлений Touareg можна відрізнити від дорестайлінгової моделі за новим дизайном бамперів, завдяки чому автомобіль виглядає більш спортивно та динамічно, за іншими задніми ліхтарями та смугою, що світиться. Що ж до емблеми на п’ятих дверях, підсвіченої червоним кольором, то вона дістанеться всім версіям Touareg, за винятком базової.

Особлива увага під час рестайлінгу була приділена оптиці. Кросовер першим отримав матричні світлодіодні фари високої чіткості, кожна з яких складається з трьох модулів. У компанії відзначають, що це «одна з найкращих систем освітлення у світі». Понад 38 тисяч інтерактивних світлодіодів проєктують світловий килим точно на смугу руху й висвітлюють дорогу яскравіше за попередників. У найближчому майбутньому такі фари отримають й інші кросовери марки.

Ще одне ноу-хау – датчик, який вимірює навантаження на дах. Він об’єднаний в мережу з допоміжною електронікою, що дозволяє змінювати, наприклад, поріг спрацьовування та ступінь втручання системи стабілізації залежно від того, є бокс на даху чи ні. Серед допоміжних систем для Touareg заявлено систему огляду на 360 градусів, асистент з паркуванням з можливістю віддаленого паркування через додаток, помічник руху з причепом і система нічного бачення.

У салоні – віртуальна панель приладів та великий екран мультимедійної системи, які разом утворюють єдину цифрову консоль. Згадуються покращена система голосового керування, навігація з картографічними даними високої роздільної здатності, модернізовані кнопки регулювання гучності та нові роз’єми USB-C з зарядною потужністю 45 Вт (раніше було 15 Вт). У списку опцій – аудіосистема Dynaudio, проєкційний дисплей та 21-дюймові колісні диски.

В оновленого Touareg будуть бензинові, дизельні та гібридні модифікації. Бензинова гама представлена єдиною 3,0-літровою «турбошісткою» на 340 к.с., дизельна – турбодизелями того ж об’єму у двох варіантах форсування (231 та 286 к.с.), а гібридна – двома бензоелектричними установками у двох варіантах потужності (381 та 462 к.с.). Незалежно від версії Touareg оснащений 8-ступеневою автоматичною коробкою передач і повний приводом.

Виробництво моделі буде організовано на заводі Volkswagen у Словаччині й розпочнеться найближчими місяцями. А ви вже зараз маєте можливість придбати атрибутику Volkswagen у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.