Volkswagen зупиняє виробництво двох електромобілів

Концерн Volkswagen призупинить виробництво електричних ID.3 та Cupra Born. Крім того, випуск автомобілів марок Volkswagen та Audi буде уповільнений на два тижні. Такі коригування у виробничий план було внесено через «невизначеність на ринку», повідомляє MarketWatch.

Видання зазначає, що під «невизначеністю» мається на увазі низький попит на електромобілі – він відстає від пропозиції, тому Volkswagen доведеться уповільнити темпи виробництва. Причому вже не вперше: ще в червні стало відомо, що компанія на два тижні вводила режим простою на заводі в Емдені, де збирають електричні ID.4 та ID.7. А в середині вересня Volkswagen заявив, що скоротить 269 робітників на підприємстві у Цвікау. Це теж вимушений захід на тлі невисоких продажів електромобілів.

При цьому від планів щодо подальшого розвитку «зеленої» лінійки автовиробник не відмовляється. До 2026 року компанія має намір вивести на ринок 10 нових електромобілів, серед яких буде зокрема субкомпактний ID.2all на спрощеній платформі MEB Entry. Очікується, що він коштуватиме менше ніж 25 тисяч євро і стане однією з найдоступніших пропозицій у сегменті.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.