Зовнішність нового Mercedes-Benz E-Class розкрита на патентних малюнках

Зовнішність нового покоління Mercedes-Benz E-Class у кузові W214 розкрита завдяки патентним малюнкам. Автомобіль виявився дуже схожим на «молодший» C-Class серії W206.

Від Mercedes-Benz E-Class у кузові W214 чекають збільшеного заднього звису, адже більшість седанів та універсалів стануть гібридами. Ймовірно, відстань між осями також зросте. Як опція з’являться «потаємні» ручки дверей, хоча на патентних малюнках зображена звичайна версія.

Немає сумнівів, що Mercedes-Benz E-Class перейде на мультимедійну систему з портретним екраном, а діагональ цифрової панелі приладів збільшиться. Очікується розширення можливостей персоналізації та досі небачених у моделі опцій, взятих у флагманського S-Class.

Моторів V8 у нового E-Class не буде – з цими двигунами Mercedes-Benz встиг попрощатися, випустивши особливу серію E 63 S. А ось шестициліндрові агрегати під питанням – можливо, вони залишаться в гамі. Найпотужніші седани та універсали напевно отримають плагін-гібридну систему E Performance.

Дата прем’єри нового Mercedes-Benz E-Class поки невідома, але американські журналісти чекають на презентацію до кінця цього року або на початку наступного. А ви вже зараз маєте можливість придбати чашку з логотипом Mercedes-Benz або з логотипом AMG у нашій крамниці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.