З’явилися подробиці про нове покоління BMW 5 Series

BMW вже представила нове покоління 7 Series та оновила 3 Series. На черзі – не менш важлива модель п’ятої серії, яка також незабаром має перейти в наступну генерацію.

Подібно до старшого та молодшого братів, нова «п’ятірка» продаватиметься з усіма типами силових установок: бензиновими, дизельними, плагін-гібридними та повністю електричними. Моделі з двигунами внутрішнього згоряння отримають 48-вольтову гібридну надбудову, при цьому нових ДВЗ у цього сімейства не буде.

За даними інсайдерів, новий BMW 5 Series стане на конвеєр у липні 2023 року та вийде на ринок США в бензиновій модифікації 530i, а також у двох батарейних версіях: задньопривідній 335-сильній i5 eDrive45 та повнопривідній i5 M60 xDrive. На європейському ринку з’явиться 195-сильний дизельний 520d з заднім та повним приводом. Крім того, у деяких країнах покупцям запропонують 190-сильний бензиновий варіант 520i. На чолі діапазону розміститься плагін-гібрид M5, чия силова установка потужністю понад 700 к.с. заснована на V8.

До речі, ви маєте можливість придбати брендовані чашки BMW у нашій крамниці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.