Без сексизму: чому дівчатам не варто водити машину влітку?

почему девушкам не стоит водить машину летом

Взимку машина гріє дівчину краще найдорожчою шуби, захищає взуття від погодних негараздів і запобігає сумним вечорам на зупинці або в очікуванні таксі. Однак влітку, особливо в таку спекотну, як в цьому році, дівчатам не варто водити машину. Нижче ми наведемо п’ять причин, без будь-якого сексизму, тільки факти.

Машина шкодить фігурі

Автомобіль справляє на жіночу стрункість катастрофічний ефект під умовною назвою «п’ята точка бухгалтера». Якщо навіть від піших прогулянок залишилися тільки п’ять метрів від під’їзду до машини і сім метрів від машини до входу в офіс, то погані справи. Проводячи по півдня в сидячій позі з порушеним кровообігом, швидко набираєш зайву вагу і розпливчастість обрисів. А якщо в машині «автомат», то навантаження на м’язи різних ніг виходить нерівномірним (з трьома педалями хоча б використовуєш обидві ноги).

Дівчатамипішоходам в цьому плані простіше. Навіть проста ходьба це маленький фітнес, не кажучи вже про регулярні поїздки по справах на велосипеді або самокаті і про спуски і підйоми по сходах в метро. А ходьба на високих підборах це повноцінний спортивний тренажер.

Автомобіль псує характер

Вміти водити машину це чудово і корисно (як і вміти робити щонебудь взагалі). Психологи відзначають, що в цілому водії впевненіше в собі, більш самостійні, більш незалежні та навіть в інших завданнях швидше приймають рішення. Однак зворотна сторона медалі це агресивність. У соцопитуваннях навіть дівчатакульбабки в мереживних сукнях визнають, що в жорсткому міському трафіку вони часто переходять на ненормативну лексику, яку потім непомітно переносять на інші сфери життя, і всіх ненавидять. А це, зрозуміло, не прикрашає.

Кондиціонер викликає передчасне старіння

Взимку машина захищає шкіру обличчя від пересихання і морозу, а ось влітку, навпаки, доводиться підставляти її під струмені охолодженого повітря з дефлекторів кліматконтролю. Короткострокова насолода на тлі задушливої вулиці кожен день робить фатальний вплив на красу: кондиціонер критично сушить шкіру, провокуючи і прискорюючи появу дрібних зморшок. Шкіри шиї та рук це теж стосується. Для чоловіків це далеко не так критично, як для жінок.

У тих дівчат, хто в курсі, в автомобілі у всіх затишних місцях заховані тюбики із зволожуючим кремом.

Сонце світить не туди і не там

Ще один фактор передчасного старіння це ультрафіолетове випромінювання. І найприкріше, що сонце «підсмажує» зовсім не ті частини, які хотілося б. Якщо йдеш по вулиці в таку спеку, то обличчя можна заховати під сонцезахисним кремом і капелюхом, а ноги підставити сонечку. В автомобілі все виходить з точністю до навпаки: до блідосірих ніг промені не добираються, а от ліву щоку обсмажують з непотрібним зусиллям (і холодне повітря кондиціонера довершує цей згубний вплив).

Одяг мнеться і псуються туфлі

Знову ж: особливо актуально в спеку. Уявіть, як буде виглядати спідниця, особливо шовкова або бавовняна, якщо провести в пробці хоча б годину. У сучасних машинах, особливо двопедальних, немає ніяких проблем з тим, щоб водити їх навіть у взутті на високих підборах. Але дівчата знають, чим це загрожує: задники туфель (особливо замшевих!) можуть почорніти і придбати потертості від контакту з килимком, а шпильки в деяких випадках навіть можуть зламатися.