У 1984 році Лі Шуфу заснував Zhejiang Huangvan Shiqu Refrigerator Company – компанію з виробництва холодильників і компонентів для холодильних установок, перейменовану в 1986 році в Zhejiang Huangvan Beijihua Refrigerator Company. Унаслідок вступу в дію в 1989 році нових правил регулювання, за якими для виробництва холодильників в Китаї була потрібна ліцензія, було прийнято рішення почати займатися виготовленням будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Компанія була знову переіменова в Zhejiang Taizhou Geely Decoration Ltd. З 1992 року Geely за ліцензією стала випускати мотоцикли, скутери та комплектуючі для них, встановивши партнерські відносини з японською Honda, але вже в 1994 році компанія стає лідером по випуску скутерів і приступає до збірки власних мотоциклів.

У червні 1997 року Geely стає першим приватним автовиробником в Китаї, а вже в 1998 році з хетчбека Haoqing SRV, побудованого на платформі G100 Daihatsu Charade почалося виробництво автомобілів.

Новини Geely

Geely представила оновлений кросовер Atlas

Компанія Geely представила оновлений кросовер Boyue для китайського ринку, який тепер отримав в назві приставку Pro. На деяких ринках модель відома під назвою Atlas. Geely...

Тест-драйви Geely

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ