Після того, як “Хонда” завоювала високу репутацію виробника високоякісних мотоциклів, її керівництво вирішило зайнятися випуском автомобілів. Для свого дебюту фірма вибрала автосалон в Токіо, де в 1962 році показала крихітний відкритий спортивний мікроавтомобіль “S-500”.

За 3 роки була представлена ​​4-циліндрична передньоприводна “Хонда -1300”, оснащена мотором з верхнім розподільним валом, блоком циліндрів і головкою блоку з алюмінієвого сплаву. У стандартному виконанні вона розбудовувала 96 к.с., в спортивному “TS” – 110 к.с. У 1972 році на ринок надійшов перший “Сивик” (Civic), який до сьогоднішнього дня, постійно оновлюючись, залишається одним з кращих автомобілів світу в своєму класі. За ним в 1976-му пішов “Акорд” (Accord) середнього класу, який користується популярністю в багатьох країнах світу, включаючи США. Крім “Акорду” там випускали і його модернізовані варіанти під маркою «Акура” (Acura).

У 80-ті роки “Хонда” інтенсивно нарощувала виробничі потужності, організувавши випуск в багатьох країнах світу, і розширювала свою програму, пропонуючи покупцям велике сімейство легкових автомобілів. Сьогодні її найбільші закордонні заводи працюють у Великобританії та США.

Новини Honda

Оновлений Honda CR-V став у півтора рази економічніше

На ринку США представлена рестайлінговая версія кросовера Honda CR-V, який став економічніше одразу в півтора рази. Місце дебюту оновленого кросовера обрано не випадково: по-перше, саме...

Тест-драйви Honda

Тест-драйв Honda CR-V. Тепер він турбо

Багато фанатів Honda CR-V до останнього не вірили, що їх улюблений кросовер отримає 1,5-літровий турбомотор. Але wе сталося! Коли п'яте покоління Honda CR-V тільки дебютувало,...

ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ