Британська автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на виробництві автомобілів підвищеної прохідності класу «преміум». З 2008 року належить індійській компанії Tata Motors. Входить до складу групи Jaguar Land Rover.

Творцями першого автомобіля Land Rover є головний дизайнер британської компанії Rover – Моріс Уїлкс і його брат, виконавчий директор – Спенсер Вілкс. Як прототип для нового позашляховика використовували меріканскій Willys.

У перші повоєнні роки, коли британська промисловість відчувала гостру нестачу виробничих ресурсів і замовлень, важлива роль у відновленні економіки була відведена англійському автомобільному виробництву. Компанія Rover домоглася в уряду дозволу на поновлення виробництва цивільних автомобілів і отримала в своє повне розпорядження новий завод Meteor Works в місті Соліхалл. Це підприємство було державним і під час Другої світової війни виробляло двигуни для танків і літаків. На потужностях заводу і було вирішено випускати новий позашляховик.

Моріс Вілкс вважав, що даний проект – це ідеальний «проміжний» варіант, який допоможе компанії Rover протриматися до тих пір, поки уряд не послабить жорсткі квоти на метал. Незабаром Моріс Уїлкс придумав для автомобіля назву – Land Rover.

Новини Land Rover

Тест-драйви Land Rover

Тест-драйв Range Rover Autobiography. Царь гори

Найбільший (а у нас на тесті версія з подовженою колісною базою), найрозкішніший (виконання Autobiography коштує космічні 4,5 мільйона гривень, і це далеко не межа),...

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ