Офіційною датою народження нового бренду (ще не мав у той час назви), орієнтованого на випуск автомобілів люкс-класу, вважається серпень 1983 г. На секретній нараді ради директорів корпорації Toyota її глава Ейдзі Тойода оголосив своє рішення, що корпорація повинна створити свою машину представницького класу, і вона повинна стати краще продукції провідних автовиробників в усьому.

У 1986 році рекламне агентство Saatchi & Saatchi, яке довгий час обслуговувало компанію Тойота, сформувало спеціальний підрозділ Team One, основною функцією якого було створення і розвиток нового преміального бренду для Тойоти. На замовлення Team One консалтингова компанія Lippincott & Margulies сформувала список з 219 назв, з яких потрібно було вибрати назву нового бренду. Найкращим варіантом в результаті виявилося назву Alexis, однак через сильні асоціацій з Алексіс Керрінгтон, персонажем популярного в 1980-х роках серіалу «Династія», було вирішено трансформувати назву в Lexus.

Новини Lexus

Тест-драйви Lexus

Тест-драйв Lexus RX 2020. Наочна демонстрація

Як правило, плановий рестайлінг тієї чи іншої моделі не привертає до себе підвищеної уваги, та й самі автовиробники не прагнуть зібрати з такої нагоди...

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ