Японська машинобудівна компанія “Міцубісі” дебютувала в автомобільному світі в 1917 році, почавши виробництво легкової моделі “А” – копії італійського Фіат Дзера (FIAT Zero). Вдалося продати 20 таких машин. З 1921 року фірма випускала автобуси і вантажівки, а в 1934 році виготовила кілька зразків першого в Японії повноприводного легкового автомобіля “РХ-33”.

Після другої світової війни “Міцубісі” знадобилося майже ціле десятиліття, щоб відновити свої зруйновані підприємства. У 1959 році фірма знову приступила до виробництва легкових машин.

За свою історію Mitsubishi Motors постійно утворювала альянси з іноземними партнерами, піонером цієї стратегії експансії був їх перший президент Томіо Кубо, згодом стратегія була підтримана його наступниками. Значна частка підприємства була продана Chrysler Corporation в 1971 році, яка утримувала її протягом 22 років, в той час як Daimler Chrysler мав частку з 2000 по 2005 рік. 12 травня 2016 року стало відомо, що 34% акцій Mitsubishi Motors Corporation купує інший виробник з Японії – Nissan.

Логотип компанії зроблений з герба провінції Тоса (три листа дуба) і герба клану засновника компанії (три ромба один на одному).

Новини Mitsubishi

Тест-драйви Mitsubishi

Тест-драйв Mitsubishi L200. На порозі барбершопа

Пікап L200 постригли, поголили, і перетворився він в писаного красеня з брутальною зовнішністю. А як щодо внутрішнього змісту? Екстер'єр пікапа Mitsubishi L200 до рестайлінгу був,...

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ