Знаменитий Фердинанд Порше (Ferdinand Porsche), що народився в 1875 році, безсумнівно є одним з видатних автомобільних конструкторів XX століття. Він працював на декількох фірмах і здобув популярність завдяки створенню численних новаторських конструкцій. Його кращі роботи – легковий “Аустрія-Даймлер Принц Генріх” (Austro-Daimler Prinz Heinrich), спортивний “Мерседес-Бенц-38 / 250Р5” (Mercedes-Benz), гоночний “Ауто Уніон” (Auto Union) з 16-циліндровим двигуном і легендарний перший легковий “Фольксваген” (Volkswagen). На рахунку Порше гоночні машини “Чізіталія” (Cisitalia) і “Аустро-Даймлер Саша” (Sascha), вантажівки з комбінованими силовими установками і навіть важкий танк “Тигр”. Після поразки Німеччини, за створення техніки для вермахту Порше був засуджений до дворічного терміну тюремного ув’язнення. Відбуваючи його у Франції, він був технічним радником фірми “Рено” (Renault), брав участь в проектуванні малолітражного задньомоторного автомобіля “4CV”. Відбувши ув’язнення Порше оселився в австрійському містечку Гмюнде, де за допомогою Карла Рабе (Karl Rabe) і свого сина Феррі (Ferry) побудував перший спортивний автомобіль, названий його ім’ям.

Емблемою фірми є герб, який несе в собі наступну інформацію: чорно-червоні смуги і оленячі роги є елементами герба німецької землі Вюртемберг, столицею якої було місто Штутгарт, а напис «PORSCHE» і гарцючий жеребець в центрі емблеми нагадують про те, що рідний для марки Штутгарт був заснований як кінна ферма в 950 році. Автором логотипу є Франц Ксав’єр Раймшпісс. Вперше логотип з’явився в 1952 році, коли марка вийшла на ринок США. До цього на капотах автомобілів була тільки напис «PORSCHE».

Новини Porsche

Тест-драйви Porsche

Тест-драйв Porsche Macan. Засіб проти скупості

Оновлений Porsche Macan абсолютно точно не підійде тим людям, які, купивши автомобіль за кілька мільйонів гривень, боязко плетуться в правому ряду. У цьому неважко...

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ