Акціонерне товариство “Машинобудівні заводи Шкода” було одним з найбільших промислових підприємств Австро-Угорської імперії. Крім зброї воно випускало різні двигуни та обладнання для судів. Після Першої світової війни головний завод в Пльзені опинився на території Чехії. У 1922 році “Шкода” почала свою діяльність в автомобілебудуванні. Вона виробляла тягачі та парові вантажівки за ліцензією англійської фірми “Сентінел” (Sentinel). Перший легковий автомобіль з’явився в 1924 році. Це була копія “Іспано-Сюиза Н-6” (Hispano-Suiza).

У 1925 році компанія Шкода придбала фірму “Лаурін-Клемен” (Laurin & Klement) в Млада-Болеславі і деякий час продовжувала виробництво автомобілів під цією маркою. У 1929 році марка “Лаурін-Клемен” припинила своє існування.

Після Другої світової війни “Шкода” стала відомим виробником масових машин. Політичні зміни в 1989 році змінили економічну обстановку. Skoda почала шукати сильного зарубіжного партнера для інвестицій та технологічної підтримки. У грудні 1990 року уряд вибрав в якості партнера концерн Volkswagen AG. Таким чином Skoda приєдналася в якості четвертого бренду до концерну, який вже об’єднував марки Volkswagen, Audi та SEAT.

Новини Skoda

Skoda інтригує малюнком інтер’єру нової Octavia

До дебюту Skoda Octavia четвертого покоління залишилися лічені дні, але фірма як і раніше не поспішає радувати шанувальників повноцінними фотографіями, обходячись малюнками і скетчами....

Тест-драйви Skoda

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ