Відділення “СсангЙонг Мотор Компані” (SsangYong Motor Company) було створено в 1988 році на базі автомобільної фірми “Донг-А Мотор” (Dong-A Motor), яка незадовго до цього (в 1986-му) увійшла до складу фінансово-промислової групи “СсангЙонг Груп”.

He маючи достатньо сил і засобів для самостійної розробки автомобільних конструкцій високого технічного рівня, керівництво “СсангЙонг” вирішило скористатися технічною допомогою “Мерседес-Бенц” (Mercedes-Benz), поступившись останньої частину своїх акцій. Це дозволило використовувати готові розробки німецького концерну для майже всіх транспортних засобів, вироблених компанією.

В кінці 1997 року в результаті фінансової кризи група “СсангЙонг” поступилася автомобільним відділенням компанії “Деу Мотор” (Daewoo Motor). У 2000 році фінансова криза змусила Daewoo продати свій пакет. В кінці 2008 року SsangYong оголосила себе банкрутом і була виставлена на продаж. 12 серпня 2010 року було оголошено про те, що SsangYong Motor вибрав в якості найбільш підходящого кандидата на покупку компанію Mahindra & Mahindra.

Новини SsangYong

Euro NCAP розбила сім нових автомобілів. Відео

Асоціація Euro NCAP провела нову серію краш-тестів, в якій взяли участь сім моделей. З метою оцінки рівня безпеки розбили Audi A1, BMW Z4, Ford...

Тест-драйви SsangYong

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ