“Субару” є торговою маркою автомобілів, що випускаються великою японською машинобудівною корпорацією “Фудзі Хеві Індастріз” (Fuji Heavy Industries). Її історія почалася в 1917 році, коли Шікухеі Накадзіма (Chikuhei Nakajima) відкрив в місті Ота експериментальну авіаційну лабораторію. У 1931 році на її базі виникла фірма “Накадзіма Ейркрафт” (Nakajima Aircraft), яка постачала японським військово-повітряним силам двигуни і бойові літаки. У 1945 році ця компанія була реорганізована і діяла під назвою Fuji Sagyo. Вона випускала моторолери, обладнання для залізниць, кузова автобусів і двигуни внутрішнього згоряння. У 1950 році, за розпорядженням американської окупаційної влади, фірму розділили на 12 незалежних підприємств. П’ять з них в 1953 році об’єдналися в компанію “Фудзі Хеві Індастріз” і сконцентрувалися на виробництві моторолерів, автомобільних комплектуючих і двигунів різних типів.

Засновник і перший президент компанії Fuji Heavy Industries Ltd., Кендзі Кіта, був справжнім ентузіастом автомобілебудування і брав особисту участь у створенні першого прототипу пасажирського автомобіля Р-1 в 1954 році. Кіта, який вважав що японський автомобіль повинен носити японське ім’я, оголосив конкурс на кращу назву для P-1. Однак жодне з конкурсних назв не влаштувало Кендзі, і він, в результаті, придумав його сам. Слово «субару» – це японська назва зоряного скупчення Плеяди в сузір’ї Тельця.

Новини Subaru

Subaru Impreza оновилася в Японії

Седан та хетчбек Subaru Impreza, які з 2016 року перебувають в п'ятому поколінні на платформі SGP, піддалися рестайлінгу на домашньому ринку і «значно покращилися»....

Тест-драйви Subaru

ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ