На початку 1930-х років в конструкторському бюро Фердінанда Порше (Ferdinand Porsche) в Штутгарті розробили кілька прототипів задньомоторних автомобілів малого класу з 4-циліндровими оппозітнимі двигунами фірм “Цюндапп” (Zundapp) і НСУ (NSU). У 1934 році Адольф Гітлер доручив Порше налагодити масове виробництво таких машин. Лідер нацистів вирішив дати німецькому народові масову і дешеву модель, названу їм “Фольксваген” (Volkswagen, скорочено VW), тобто “Народний автомобіль”.

Навесні 1938 року заклали перший камінь у фундамент нового заводу “Фольксваген” в містечку Фаллерслебен, яке потім перейменували в Вольфсбург. У 1965 році “Фольксваген” викупила у компанії “Даймлер-Бенц” фірму Audi, створивши концерн Volkswagen-Audi, відомий під абревіатурою VAG. Пізніше до нього увійшли SEAT, Skoda, Lamborghini, Bentley, Bugatti, Ducati та інші компанії.

Новини Volkswagen

Тест-драйви Volkswagen

Тест-драйв Volkswagen T-Roc. Справа настрою

На протязі ось вже декількох років в європейських відрядженнях я кожного разу звертав увагу на Volkswagen T-Roc. Його неможливо не помітити - він яскравий....

АВТОСАЛОНИ

СТО

ВАЖЛИВА ТЕМА: ТЕХОГЛЯД

ТЕМА: ЄВРОБЛЯХИ