Mercedes-Benz GLS. Передовий велетень

Mercedes-Benz GLS

MercedesBenz GLS третього покоління переріс свого попередника в усіх напрямках. Так, довжина виросла на 77 мм (до 5207 мм), ширина на 22 мм (до 1956 мм), а колісна база на 60 мм (до 3135 мм). Новий кросовер стане одним з найбільших на ринку. Він обійшов навіть таких гігантів, як BMW X7 і Cadillac Escalade в короткобазномe виконанні. Що ще, крім значних розмірів, є за душею у цього автомобіля?

За доплату для нового Mercedes-Benz GLS можна замовити інтер’єр-асистент MBUX, який слухається жестів. Система вміє вчитися і запам’ятовувати найбільш часто використовувані жести водія

Зрозуміло, комфорт! У новому Mercedes-Benz GLS встановлено три ряди сидінь, якими можна керувати за допомогою електроприводів. Крім того, виробник пропонує і шестимісне виконання салону – з двома окремими кріслами в другому ряду. При цьому власникові велетня не доведеться мучитися, складаючи кожне сидіння окремо, щоб отримати рівний майданчик в багажнику (максимальний об`єм– 2400 л), достатньо буде натиснути всього одну кнопку – і крісла слухняно сховаються під підлогою. Ззаду встановили розважальну систему з двома величезними сенсорними екранами, крісла третього ряду отримали обігрів, буде і 5-зонний клімат-контроль. Але найголовніше – в Mercedes обіцяють, що на «гальорці» зможуть розміститися двоє дорослих пасажирів зростом під два метри і їм не буде тісно.

За габаритами нове покоління Mercedes-Benz GLS переросло багатьох конкурентів

Не втримались в Mercedes і від того, щоб не електрифікувати новий кросовер. Одразу кілька версій отримали 48вольтову бортову мережу з інтегрованим стартеромгенератором. Версія GLS 580 4MATIC видає потужність 489 к.с. і 700 Нм крутного моменту. При цьому система короткочасного збільшення потужності EQ Boost здатна зробити ці показники ще більш вражаючими, «докинув» потужності додаткові 22 к.с. і 250 Нм крутного моменту. Запропонують покупцям і дизель різного форсування потужності в залежності від ринку 286 або 330 к.с.

Уже в базовому виконанні новий MercedesBenz GLS отримав 9ступеневу автоматичну коробку передач, роздаточну коробку, в якій застосовується багатодискове зчеплення з електронним керуванням, і пневматичну підвіску AIRMATIC з адаптивним регулюванням амортизаторів.