Тест-драйв Hyundai Kona Electric. Імідж – все!

Hyundai Kona Electric
Електрокар можна заряджати від побутової мережі, настінної домашньої або публічної зарядної станції, що найшвидше

Тестовий Hyundai Kona електричний. В Європі такі стають все більш модними завдяки «екологічному» законодавству, яке стає все жорсткішим від автовиробників вимагають знижувати середній по модельному ряду рівень шкідливих викидів, ось вони і стараються.

Про поставки «електрички» в Україну імпортер навіть не думав. Питання було тільки в тому коли? Так ось, Hyundai Kona Electric вже пропонується в Україні за ціною від 906 000 грн.

Салон видається куди більш просторим, ніж можна було б очікувати від компактного кросовера. Кермо складної форми – відмітна риса сучасних Hyundai. Відсутність важеля КП – прикмета електричної версії. У інших модифікацій – традиційний селектор

У лінійці ДВЗ, до речі, у Kona є 3циліндровий агрегат і два 4циліндрових 1.6 і 2.0. Але це так, інформація факультативна.

Hyundai Kona формально гравець того ж сегменту компактних SUV, що і Creta. Kona навіть трохи коротше, однак колісна база у неї більше. За рахунок цього новий кросовер сприймається значно просторішим всередині, ніж його родич, важлива перевага. Природно, у машин абсолютно різні платформи, Kona за всіма параметрами заточена під смаки європейців, які полюбляють маневрені і виразні на ходу машини.

Багажний відсік електрокроссовера поступається за об’ємом бензинової версії – різниця 30 л

Наш кросовер дарма що електричний вельми впевнено тримає дорогу і на великих швидкостях, здатний на азартне проходження поворотів, він цікаво рулиться, забезпечуючи і інформативність, і впевнений зворотний зв’язок. Але Kona яскравіше, ніж Creta, не тільки тому. Сучасна платформа європейського кроссовера дозволяє не тільки навісити на нього електричне обладнання, а й оснастити автомобіль передовими електронними асистентами.

Легкосплавні диски, оптимізовані під зниження опіру повітря, допомагають економити заряд батареї. У бензинових машин інші диски

Kona радує ще й дизайном що екстер’єру, що інтер’єру і ергономікою. Розташування всіх кнопок, шайб і селекторів всередині ретельно продумано і реалізовано на рівні старших кросоверів марки. Матеріали оздоблення гарні, що на вигляд, що на дотик. Все це багатство робить Kona іміджевою моделлю, яка доповнює електричну лінійку Hyundai. Непоганий варіант!