АвтоАльянс Київ

АвтоАльянс Киев

Автоальянс Київ – офіційний дилерський центр Nissan Motor в Київі та Київській області, надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Nissan, їх гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів.

«Автоальянс Київ» входить до складу роздрібної дилерської мережі Групи компаній «НІКО», яка успішно здійснює свою діяльність на автомобільному ринку України на протязі більше 20 років.

Співробітники відділу продажів компанії «Автоальянс Київ» запропонують Вам кваліфіковану консультацію, допоможуть у виборі та оформленні нового автомобіля, проведуть тест-драйв будь-якої моделі, ознайомлять з умовами кредитування та страхування, а також послугою trade-in або купівлею автомобіля з комісійного майданчика.

Співпрацю з нами ви можете починати і підтримувати будь-яким зручним для вас способом: попередній запис на технічне обслуговування, прорахунок кредитних програм, а також консультація по купівлі автомобіля проводиться як по телефону, так і в режимі on-line.

ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ