Автономні опалювачі: новинки сезону 2019-2020

Автономные отопители: новинки сезона 2019-2020

Ймовірно, ви задавали собі питання, чи варто купувати автономний опалювач? Чи не буде він даремно витрачати паливо, і чи дійсно він потрібен? Насправді користі від сучасного автономного опалювача набагато більше, ніж здається на перший погляд.

По-перше, автономний опалювач подбає про те, щоб стекла автомобіля на момент запуску були чистими і не покрилися льодом. Хороша видимість дороги – гарантія безпеки! По-друге, в прогрітий автономним опалювачем салон приємно сісти після занять спортом, вечірнього відвідування кінотеатру або концерту. По-третє, завдяки підігрітому двигуну для запуску потрібно менше палива. При холодному пуску навантаження на двигун порівняно з проїздом 70-100 км по автомагістралі. Сучасні автономні опалювачі прогрівають не тільки салон, але і контур охолодження двигуна.

Ми вже розповідали про те, яких типів бувають автономні опалювачі, про нюанси їх покупки, установки і експлуатації. А зараз хочемо познайомити вас з кількома сучасними і технологічними «девайсами» компанії Eberspächer – лідируючого виробника автономних опалювачів і систем управління ними.

Eberspächer Airtronic S2

Дизельний повітряний опалювач Airtronic S2 від Eberspächer потужністю 2,2 кВт призначений для використання в салоні транспортних засобів невеликого об’єму. Використання автономного опалювача дозволяє підтримувати задану температуру в салоні, не включаючи двигун. Таким чином, економиться ресурс двигуна, знижується витрата палива і, як наслідок, знижуються витрати на експлуатацію транспорту. Крім того, зменшується вплив на навколишнє середовище. Ресурс безщіточного двигуна опалювача досягає 5000 годин, а сучасна система управління і використання сучасних паливних насосів покращують акустику. Крім того, Airtronic використовує сучасну технологію передачі даних Eberspächer CAN.

Eberspächer Hydronic S3

Рідинний обігрівач Hydronic S3 забезпечує прогрів двигуна автомобіля, прогріває салон і скла перед поїздкою. З цим опалювачем ви зможете забути про холодний салон, наледь на стеклах, а також позбавите двигун від підвищеного зносу деталей під час холодних пусків. Hydronic S3 допоможе заощадити гроші на ремонті автомобіля, а також збереже нерви і час вранці.

Eberspächer EasyStart Pro

EasyStart Pro – пульт для управління повітряними опалювачами Hydronic S3 Economy / Hydronic Commercial, а також Airtronic S2 / M2. Крім функції таймера, новий блок управління оснащений інтегрованим датчиком температури, функцією діагностики та іншими можливостями. За допомогою EasyStart Pro можна управляти двома опалювачами окремо, налаштувати режим висоти, встановити безперервний час роботи опалювача.

Звичайно, асортимент продукції компанії Eberspächer значно ширше за ті три позиції, про які ми вам розповіли. Більше інформації можна отримати на сайті www.eberspaecher.ua.