Goodyear розширив лінійку зимових шин новинками з лінійки UltraGrip

Goodyear расширил линейку зимних шин новинками из линейки UltraGrip

Goodyear представив оновлену титуловану лінійку зимових шин UltraGrip. Високошвидкісні автомобілі, оснащені шинами UltraGrip Performance +, невеликі сітікари, оснащені UltraGrip 9+, або комерційні автомобілі з шинами UltraGrip Cargo – будь-яка новинка забезпечить першокласні експлуатаційні характеристики на зимовій дорозі.

Шини Goodyear UltraGrip Performance + призначені для високошвидкісних автомобілів.  В новому продукті поліпшено характеристики на мокрій, сухій і засніженій дорозі завдяки двом ключовим технологіям. Технологія Traction Protect полягає в новому складі гумової суміші, яка покращує деформаційні і реформаційні можливості шини. Ця технологія дозволяє ефективніше перетворювати гальмівне зусилля в зчеплення. Друга технологія – Winter Grip Technology – полягає в новому складі гумової суміші, який покращує еластичність гуми при низьких температурах, що позитивно позначається на зчепленні шини на снігу і на льоду.

Відзначимо, що за результатами тестів престижного німецького автомобільного видання AUTO MOTOR UND SPORT, нова шина Goodyear UltraGrip Performance + названа найкращою шиною в цьому році, продемонструвавши найкоротший гальмівний шлях на снігу.

AUTO MOTOR UND SPORT описує UltraGrip Performance + як кращу зимову шину з відмінним зчепленням на засніженому і мокрому дорожньому покритті. Шина UltraGrip Performance + також добре справляється з гальмуванням на сухому покритті і відзначається дуже збалансованою взаємодією з системою курсової стійкості автомобіля (VDC).

Також нова зимова шина UltraGrip Performance + посіла перше місце за результатами тестів німецького автомобільного журналу Auto Bild Sportscars. Новинка визнана кращою в декількох категоріях. Незалежно від погодних умов, був вона завжди демонструвала найкоротший гальмівний шлях. Шина також мала кращі характеристики при управлінні на мокрому дорожньому покритті.

Шина UltraGrip 9+ від Goodyear —  це новий продукт для компактних міських автомобілів, який відмінно справляється з нерівним дорожнім покриттям в суворих зимових умовах. Нова технологія Mileage Plus захищає шини від тріщин і мікропошкоджень, які можуть виникати внаслідок грубих дорожніх поверхонь. Відповідно, шина довше зберігає цілісність протектора, збільшуючи свій ресурс. У шинах UltraGrip 9+ також застосована технологія Winter Grip Technology, що забезпечує чудове зчеплення з дорожнім покриттям на снігу і на льоду.

Для власників невеликих комерційних фургонів і мікроавтобусів компанія Goodyear розробила зимові шини UltraGrip Cargo. Завдяки різним удосконаленням в дизайні протектора і у складі компаунда нова зимова шина для легких вантажівок володіє чудовими гальмівними характеристиками на снігу і знижує загальну вартість володіння комерційним транспортом за рахунок збільшення пробігу шин.

Шини UltraGrip 9+ представлені в 35 типорозмірах з діаметром від 14 до 16 дюймів. Шини для спортивних автомобілів UltraGrip Performance + доступні в 79 варіаціях і відрізняються розмірністю (від 15 до 22 дюймів), а також навантаженням і індексом максимальної швидкості. Комерційна лінійка UltraGrip Cargo доступна в 19 типорозмірах з діаметром шин від 14 до 16 дюймів. Всі розміри шин UltraGrip 9+ і UltraGrip Cargo вже доступні покупцям. Повна модельна лінійка шин UltraGrip Performance + буде доступна до кінця червня 2020 року, але більше половини типорозмірів можна вибрати вже сьогодні.