Огляд зимових шин Sailun: WinterPro SW61 та WinterPro SW81

Компанія Sailun випускає шини для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, позашляховиків, причепів і спецтехніки. На даний момент вона займає 18 позицію в світовому рейтингу виробників шин. Компанія поставила амбітний план до 2025 року увійти в першу десятку виробників шин в світі.

Особливість Sailun – відмінне співвідношення ціни та якості: компанія виготовляє покришки з технічними характеристиками вище середнього і продає їх за доступною ціною.

Найновіші моделі Sailun – шини Sailun WinterPro SW61 і Sailun WinterPro SW81, випущені на ринок в 2019 році. Пропонуємо ознайомитися з особливостями даних покришок.

Sailun WinterPro SW61

Sailun WinterPro SW61 – зимові шини з асиметричним малюнком протектора, розроблені для середньорозмірних і компактних авто, для кліматичних умов країн Північної Європи. Гарантують хороше зчеплення з поверхнею та ефективне гальмування на снігу та льоду. Шини сприяють економній витраті палива, а також мають низький рівень шуму.

Інші переваги Sailun WinterPro SW61:

  • Z-подібні блоки збільшують кількість точок дотику з поверхнею, що поліпшує зчеплення;
  • мікроребра, розташовані по центру протектора, покращують розгін;
  • покращена тяга автомобіля в поздовжньому напрямку;
  • стійкість до екстремально низьких температур завдяки особливій гумової суміші;
  • високий експлуатаційний ресурс.

Sailun WinterPro SW81

Sailun WinterPro SW81 – зимові шини, які розроблені спеціально для складних погодних умов. Призначені для легкових автомобілів і позашляховиків, що використовуються в умовах міста. Конструкція шин включає в себе особливі плечовини, які полегшують рух по снігу. Крім того, покришки забезпечують комфорт при русі на зледенілих поверхнях.

Розглянемо інші особливості моделі.

  • Наявність дренажних канавок, які моментально відводять рідину, дозволяючи автомобілю зберігати хороше зчеплення з поверхнею.
  • Збільшення тягового зусилля завдяки канавкам особливої ​​форми.
  • Наявність тривимірних ламелей, що поліпшують зчеплення з поверхнею.

Висновок

В завершенні відзначимо, що компанія Sailun оголосила про початок партнерства з іспанським футбольним клубом «Валенсія». Це перший випадок, коли китайський бренд буде представлений в одному з найсильніших європейських чемпіонатів – La Liga.

Нові моделі вже доступні на ринку України.

ТОВ «Асканія Авто» – офіційний представник ТМ Sailun на території України. Шукайте подробиці на сайті: ascania-shina.com