Переможці серії тенісних турнірів «Пори року» відправляться на Australian Open разом з брендом Kia

18-19 жовтня у Києві відбувся фінальний етап серії тенісних турнірів, організованих юридичною фірмою «Брати Попко і партнери» за підтримки бренду Kia в Україні. Переможці чемпіонату, який пройшов під об’єднаною назвою «Пори року», отримали унікальну можливість стати учасниками активності Kia Lucky Drive to Australia.

Шанувальники Kia добре знають про спортивну складову ДНК корейського бренду. Протягом багатьох років Kia є партнером престижних футбольних змагань, таких, як Чемпіонат Європи з футболу і Ліга Європи УЄФА. Інший бік медалі – співпраця з організаторами одного з найпрестижніших тенісних турнірів серії «Великого шолома» Australian Open.

Підтримуючи глобальні ініціативи KMC в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» вже протягом трьох років є партнером серії тенісних турнірів «Пори року», організованих юридичною фірмою «Брати Попко і партнери».

Цього року чемпіонат, традиційно організований в форматі Pro-Am, відбувся в чотири етапи, кожен з яких отримав назву відповідно до однієї з чотирьох пір року. Завершив серію турнірів фінальний етап «Київська осінь», в ході якого протягом двох днів понад 60 пар тенісистів змагалися за звання чемпіонів, а також можливість стати учасниками активності Kia Lucky Drive to Australia і відвідати один з матчів турніру Australian Open у січні 2020 року. Приємно, що участь в змаганнях взяли участь не тільки шанувальники тенісу з України, а й Прибалтики, Білорусі, Німеччини.

Формат змагань Pro-Am передбачає участь пар тенісистів, в кожній з яких грають досвідчений спортсмен і тенісист-аматор. Завдяки цьому турніри серії «Пори року» відрізняються високим рівнем гри, а градус боротьби на кортах досягає по-справжньому високих значень.

В результаті запеклих тенісних баталій один з головних призів серії, право взяти участь в активності Lucky Drive to Australia, дісталися двом кращим аматорам 2019 року – Михайлу Федорченко та Олегу Сідаку. На них очікує подорож до Австралії наприкінці січня наступного року і відвідування одного з матчів Australian Open.

Окрім спортивної складової, невід’ємною частиною програми «Пір року» є виставка картин українських художників, присвячених тенісної тематиці, а також місту Києву. В ході церемонії нагородження роботи продаються в рамках благодійного аукціону, а зібрані кошти передаються в фонд, з якого фінансується участь юних українських тенісистів в турнірах за межами нашої країни.

Наступного року турнір обіцяє стати ще більш масштабним, при цьому організатори розглядають можливість розширити географію змагань та організувати виїзний етап за межами України.