DS 7 Crossback дебютує в Україні. Оголошені ціни

DS 7 Crossback

Франція завжди славилася своїм вишуканим смаком, величністю і винятковою красою. Легендарний Лувр, загадкова «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, висока кухня, удостоєна зірок Мішлен, і речі відкутюр таких світових будинків моди, як Dior, Chanel і Givenchy все це робить Париж Меккою в світі мистецтва, моди, архітектури та парфумерної справи. Такою ж Меккою, тільки автомобільною, має намір стати і новий бренд DS Automobiles з презентацією свого флагмана DS 7 Crossback.

Європейський дебют кросовера DS 7 Crossback відбувся в 2017 році – ця модель відкривала нове покоління автомобілів DS Automobiles і, будучи флагманом, отримала всі кращі напрацювання. Так, під капотом DS 7 Crossback ховається потужний 2літровий турбодизель, який працює з 8ступінчастою АКПП ЕАТ8: 180 к.с. і 400 Нм. Кросовер оснащений підвіскою DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: під час руху автомобіль в реальному часі «сканує» дорогу і моментально підлаштовує підвіску під умови руху в результаті досягається відмінна плавність ходу.

DS 7 Crossback в Україні пропонується за замовчуванням в максимальних комплектаціях. Гаму моделі відкриває виконання Performance Line: активна підвіска DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, система допомоги на бездоріжжі Grip Control, камера заднього виду, система DS SENSORIAL DRIVE для зміни персоналізації налаштувань автомобіля, сидіння з оббивкою з «алькантари» і логотипами «Performance Line». Ціна автомобіля DS 7 Crossback у виконанні Performance Line від 1,055 млн грн.

Для клієнтів, які хочуть максимально проявити свою індивідуальність та унікальність характеру, запропоновані варіанти виконання So Chic і Grand Chic. В даному випадку вибір обладнання розширений за рахунок переднього парктроника, активного помічника утримання в смузі, електроприводу сидінь і інтер’єру зі шкіри – «RIVOLI» а також безлічі опціонального обладнання. Ціна DS 7 Crossback у виконанні So Chic починається від 1,151 млн грн. Автомобіль в максимальній комплектації з 8 зонами масажу і вентиляції передніх сидінь, шкірою Nappa «OPERA»., камерою з круговим оглядом 360°, системою автоматичного паркування DS PARK PILOT у виконанні Grand Chic – від 1,266 млн грн.

Хода преміального бренду DS Automobiles почнеться з трьох найбільших регіональних центрів країни: Київ, Харків, Львів саме тут відкриються перші шоуруми в форматі DS Store (Київ, Харків) і DS Salon (Львів).