Alpine представила «заряджену» версію купе A110

Середньомоторне купе Alpine A110 отримало «заряджену» модифікацію з приставкою S в назві. Автомобіль отримав модернізовану підвіску і більш потужну силову установку. Європейські продажі новинки почнуться восени, а вартість автомобіля починається з позначки 66,5 тисячі євро, що на 10,7 тисячі євро дорожче базового спорткара.

“Заряджену” версію можна впізнати по інших дисках, елементам оздоблення з карбону і помаранчевим супортам гальм, а всередині по помаранчевій прострочкі замість синьої. В якості опції доступний вуглепластиковий дах, який дозволить машині скинути близько двох кілограмів.

Спорткупе отримало 1,8-літрову «турбочетверку» від стандартної машини, проте її потужність збільшилася з 252 до 292 сил. Максимальний крутний момент знаходиться як і раніше на рівні 320 Нм, але діапазон, в якому він доступний, розширився з 2000 до 6400 оборотів (раніше 5000 оборотів).

  Виробництво Tesla Model Y буде запущено відразу на двох заводах

Alpine A110 S здатна прискорюватися від 0 до 100 км/год за 4,4 секунди, а його максимальна швидкість складає 260 кілометрів на годину. Новинка виявилася на одну десяту секунди швидше в розгоні до “сотні”, а її максималка збільшилася на 10 км/г