Audi представила новий компактний кросовер Q3 Sportback

Компанія Audi представила новий компактний кросовер Q3 Sportback. Європейські продажі машини почнуться в листопаді нинішнього року. Ціни на автомобіль будуть починатися з відмітки 40 000 євро, а його основними конкурентами називають BMW X4 і Mercedes-Benz GLC Coupe.

На відміну від Q3, крос-купе вже в «базі» оснащений складним заднім диваном з трьохсекційною спинкою, а також спортивною підвіскою. В іншому ж набір обладнання однаковий: цифрова приладова панель діагоналлю 12,3 дюйма або опціональний «віртуальний кокпіт», 8,8- або 10,1-дюймовий екран мультимедійної системи та голосове управління.

Спочатку в лінійку двигунів нового Q3 увійдуть 2,0-літрові бензинові й дизельні агрегати з віддачею від 150 і 230 кінських сил. Пізніше очікується поява бензинових моторів об’ємом 1,5 і 2,0 літра потужністю 150 і 190 к.с. відповідно. Двигуни працюють спільно з 6-ступінчастою “механікою”. Кросовер доступний як з переднім, так і з повним приводом.

  Ford випустить крос-універсал, який замінить відразу три моделі

В майбутньому автомобіль може отримати спортивну модифікацію RS. За попередніми даними, вона отримає 2,5-літровий наддувний двигун потужністю близько 400 кінських сил.