Audi представила рестайлінгову версію кросовера Q7

Компанія Audi представила рестайлінгову версію флагманського кросовера Q7. Автомобіль отримав оновлений дизайн екстер’єру та інтер’єру, модернізовані силові агрегати, а також ряд нових опцій.

Audi Q7 отримав нову восьмикутну радіаторну решітку з шістьма вертикальними планками та оновлені бампери з більшими повітрозабірниками. Кросовер обзавівся новою головною оптикою, яка тепер буде доступна в трьох виконаннях. У «базі» – повністю діодне головне світло. На щабель вище стоїть матрична оптика, а в якості опції будуть доступні новітні лазерні фари.

Відтепер всі версії кросовера Q7 – це так звані м’які гібриди. В автоматичну коробку інтегрований електричний мотор-генератор, який живиться від додаткової 48-вольтової бортової мережі. Електродвигун підключається під час прискорень, дозволяючи знижувати навантаження на мотор, а також обертає колеса під час руху накатом, поки основний мотор заглушений, щоб зменшити витрату палива.

  Електромобіль Volkswagen ID.3 передрікає нову епоху

При цьому сама моторна гамма залишилася колишньою. Audi Q7 оснащений двома 3,0-літровими дизельними «шістками» потужністю 231 кінська сила (версія 45 TDI) та 286 сил (версія 50 TDI), а також бензиновим V6 з наддувом, який видає 340 сил (версія 55 TFSI).