Audi Q8 отримав «заряджену» версію

Компанія Audi представила “заряджений” купе-кросовер SQ8. Новинка отримала дизельний агрегат V8 з подвійним наддувом, а також адаптивну пневмопідвіску з регульованою жорсткістю.

Audi SQ8 оснащений дизельним 4,0-літровим восьмициліндровим двигуном з подвійним комбінованим наддувом. У нижньому діапазоні оборотів повітря в циліндри нагнітає компресор з електричним приводом, а в верхньому підключається традиційна турбіна. Потужність агрегату становить 431 кінська сила і 900 Нм крутного моменту.

Двигун внутрішнього згоряння суміщений з електричним мотор-генератором потужністю 8 кВт і 8-ступінчастим “автоматом” ZF. Кросовер здатний прискорювати від 0 до першої “сотні” за 4,8 секунди, а його максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/г.

Audi SQ8 також оснащений адаптивною пневмопідвіскою з амортизаторами з регульованою жорсткістю. При цьому, в якості опції доступно повнокероване шасі з поворотними задніми колесами та додатковий спортивний пакет, в який входять активні стабілізатори поперечної стійкості й електронно-керований міжколісний диференціал.