BMW показала якими будуть майбутні гібриди марки

Компанія BMW представила гібридний концепт-кар Vision M Next. Прототип покликаний дати уявлення про бензоелектричні автомобілі майбутнього, в тому числі про модель i8 наступного покоління. Прем’єра новинки відбулася на спеціальній конференції в Мюнхені.

Концепт-кар, який за своїм силуетом нагадує нинішній i8, отримав унікальне оформлення передньої та задньої частини кузова. Відмінними рисами прототипу стали радіаторна решітка з лазерним гравіюванням, вузька гострокутна оптика з органічними світлодіодами (OLED), а також двері типу «крило метелика».

BMW Vision M Next оснащений гібридною силовою установкою, в основі якої лежить новий 2,0-літровий чотирициліндровий агрегат з наддувом. ДВС працює разом з двома електромоторами (по одному на кожну вісь).

Сумарна потужність агрегатів складає 600 кінських сил, що дозволяє BMW Vision M Next прискорюватися від 0 до 100 км/год за три секунди, а його максимальна швидкість складає 300 км на годину. Запас ходу виключно на електричній тязі становить до 100 кілометрів.